MARKET INSIGHT: Used Heavy Machinery and Industrial Vehicles, European Edition Q4 2020

TIRGUS IESKATS: Smagā un speciālā tehnika Eiropā, 2020. gada pēdējais ceturksnis.

1

Jauns gads, jaunas cerības.

Lai arī 2020. gads daudziem uzņēmumiem bijis grūts un sarežģīts, tomēr jāsaka, ka smagās un speciālās tehnikas nozarē situācija bija stabila. Varējām novērot tehnikas pieprasījuma kāpumu un cenas kritumu tikai par dažiem procentiem. Aizvien populārākas kļuva tiešsaistes izsoles un tehnikas tirdzniecība internetā. Kopumā lietotas tehnikas tirdzniecībai internetā ir izdevies noturēt savu pozīciju. Lielā daļā Eiropas tehnikas nozarei tika sniegts atbalsts no valdības un banku sektora, kas ļāva nozarei izdzīvot šajā grūtajā periodā.

2021. gads ir iesācies ar nelielu optimismu un cerībām, ka tirgus kopumā stabilizēsies. Smagās tehnikas ražotāji ir atsākuši savu darbu un rūpnīcas strādā gandrīz ar maksimālo jaudu, lielās cerībās, ka uzņēmējdarbība pamazām atgriezīsies normālās sliedēs. Mēs ceram turpināt datu analīzi arī 2021. gadā un periodiski sniegt jums informāciju par jaunumiem nozarē.

Šajā atskaitē varēsiet iepazīties ar informāciju par lietotu kāpurķēžu ekskavatoru, iekrāvēju uz riteņiem, lauksaimniecības traktoru un kombainu tirgus situāciju Eiropā.

Lejupielādējiet šo pdf atskaiti bez maksas, lai iepazītos ar jaunāko informāciju nozarē.

Mēs apkopojam informāciju par tehnikas pieprasījuma tendencēm Eiropas lietotas tehnikas tirgū, analizējot datus kopš 2019. gada, izmantojot mūsu kanālus:

Mascus – Sludinājumu tiešsaistes platforma
Ritchie Bros. – Nerezervētās tehnikas izsoles tiešsaistē
Marketplace-E – Rezervētas tehnikas tiešsaistes tirgus platforma

KĀPURĶĒŽU EKSKAVATORI.

2020. gada sākumā mēs redzējām nelielu pārdoto sludinājumu skaita pieaugumu Mascus, kam sekoja neliels kritums Q2 . Tendence palielinājās 3. ceturksnī, un pārdošanā esošo ekskavatoru skaits sasniedza savu kulmināciju 2020. gada pēdējā ceturksnī.

Piecas pieprasītākās kāpurķēžu ekskavatoru markas un piecas valstis, no kurām saņemti visvairāk pirkšanas pieprasījumi, pamatojoties uz e-pasta pieprasījumiem, kas nosūtīti caur Mascus 2020. gada pēdējā ceturksnī:

Lai apskatītu pilnu atskaiti lejupielādējiet šo pdf atskaiti bez maksas, lai iepazītos ar jaunāko informāciju nozarē.

Dalieties sociālajos medijos
FacebookTwitterLinkedIn

Komentēt

one comment
vecākie
jaunākie
    mtoxTSCzrif  4:57 pm - 6 marts, 2021 Atbildēt

    EFmpRIWScoHJnuhl