Happy Holidays from Mascus

Paldies par sadarbību 2020. gadā!

1

Lai arī mums visiem 2020. gads bija pārbaudījumu un izaicinājumu pilns, mēs esam spējuši rast risinājumus grūtajās situācijās un pārdzīvot šo laiku cerībā, ka nākamais gads nesīs pozitīvas pārmaiņas.

Mēs novērtējam Jūsu uzticību un sadarbību, kā arī novēlam veiksmi, drosmi uzsākt jaunas lietas un labu veselību 2021. gadā!

Interesanti fakti un informāciju par Mascus sasniegumiem skaitļos:

Annual visitors on Mascus fun fact

2020. gadā Mascus apmeklējuši 26 miljoni lietotāju, kas ir 50 reižu vairāk, nekā ik gadu tiek apciemots Ziemassvētku vecītis Somijā.

Volume of heavy equipment for sale on Mascus fun fact

2020. gadā Mascus tika izvietoti 2,5 miljoni smagās un speciālās tehnikas sludinājumi, tas ir par 2,1 miljonu vairāk nekā ziemeļbriežu populācija visā pasaulē.

Email buying requests sent to sellers via Mascus fun fact

Šogad Mascus lietotāji izsūtīja 500 000 tehnikas pirkšanas pieprasījumu e-pastus. Tas ir tik pat daudz, cik Ziemassvētku vecītis Ņujorkā saņem vēstules katru gadu savā pastkastītē.

Online webshops for heavy equipment launched fun fact

Mūsu strādīgie elfi- Mascus IT speciālisti sagatavoja vairāk kā 130 web shop risinājumus Mascus klientiem, lai nodrošinātu sludinājumu integrāciju no Mascus uz klientu mājas lapām.

Tractor fun fact

16 000 traktoru sludinājumi ik mēnesi tika izvietoti Mascus. Runājot par traktoriem, pasaules ātrākais traktors “JCB Fastrac Two” aptuveni 74 stundu laikā spētu nobraukt polārā loka kopējo garumu ar maksimālo ātrumu 217,57 km / h.

Dump truck fun fact

“Komatsu HD785-7” pašizgāzējs ir viena no mašīnām ar vislielāko kravnesību, kas publicēts Mascus. Tā kravas kausā var ietilpt līdz pat 100 tonnām dāvanu. Bet šī mašīna noteikti nevar konkurēt ar Ziemassvētku vecīša kamanām, jo tā kravnesība ir 60 000 tonnas.

Christmas truck fun fact

Šogad leģendārā Coca- Cola kravas mašīna svin 25 gadu jubileju. Ja esat kādreiz sapņojis par tādu, Mascus ir pieejamas sarkanas krāsas “Freightliner” kravas automašīnas, kas tiek piedāvātas tirdzniecībai.

Uz tikšanos 2021. gadā!
Jūsu Mascus komanda.

Dalieties sociālajos medijos
FacebookTwitterLinkedIn

Komentēt

one comment
vecākie
jaunākie
    lazkvjuzlk  11:59 am - 14 marts, 2021 Atbildēt

    Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?